مصارف لولا ها را می توان بطور کلی در درب، کمد و کابینت خلاصه کرد که هر کدام دارای انواع مختص به خود برای مصارف در و کمد و همچنین کابینت آشپزخانه می باشند.بعضی از این مدل لولاگازور ها برای اتصال به صفحه نیاز به 2 پیچ دارند و برخی نیز 4 پیچی هستند. برخی از این لولاها ها به اصطلاح آرام بند هستند و برخی نیز پمپی اند.مدل های جدید تری نیز برای کابینت های گران تر موجود است که دارای موتور داخلی برای باز و بسته شده می باشد.

برخی از انواع لولاهای کابینت به شرح ذیل می باشد :


1- لولا گازور ساده
2- لولا گازور ساده کلیپسی
3- لولا گازور توکار
4- لولا گازور ساده پمپی
5- لولا گازور توکار پمپی کلیپسی
6- لولا گازور 180 درجه پمپی
و...

در زیر چند نمونه از لولا کابینت را به نمایش گذاشته ایم.امکان دارد برخی از اینها را در بازار نیابید و یا کمتر پیدا شود.برخی ها حرفه ای و بعضی دیگر ساده تر هستند.

   
    نکته : شرکت هایی نظیر بلوم اتریش مخصوصاً در آرام بند های فشاری کارهای ارزشمندی انجام داده اند که دیدن آن خالی از لطف نیست.

برای مصارف کمد و درب نیز لولاهای خاص به خود را داریم که می توان به انواع لولاهای آهنی ، لولاهای آلومینیومی ، لولاهای سرنیزه ای ، دوجداره ، کشو پروانه و ...  اشاره کرد. لولاهای زینتی برای درهای امروزی تر و شیک تر کاربرد دارد و البته دارای قیمتی بالاتر می باشد.نوع ساده تر آن نیز برای درهای معمولی و به پایین استو


    


  مطالب در حال بروز رسانی است ...

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     ,   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   . شماره تماس های ما را نیز در بخش تماس با ما بیابید.


برای مشاهده شرکت های ثبت شده به سامانه ثبت فعالان صنعت چوب ایران مراجعه نمایید.

برای آشنایی با نحوه ثبت خود در سامانه از اینجا اقدام نمایید.


Ezdar Crafts

حاضرین سایت

ما 216 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نقشه سایت