در این قسمت بنا داریم دو وسیله پرکاربرد برای اصلاح و برش نوار های اضافی پی وی سی در کناره ها و انتهای کار را برای دوستان نمایش دهیم. این دو وسیله در ترکیب با هم می توانند بهترین کارایی را داشته باشند.

نکته : البته ناگفته نماند که ابزار های فوق برای افرادی استفاده می شود که نوار اتویی و یا لبه چسبان های دستی استفاده می کنند و برای پردازش کناره های کار نیاز به ابزاری جداگانه دارند.تمامی این کارهای در دستگاههای اتوماتیک و در بخش های مختلف ان صورت می گیرد.

1- برش لبه انتهایی : همانطور که مشاهده می نمایید دارای دو تیغه در بالا و پایین است که توسط یک شاسی که بالای کار قرار دارد می توانید هر نقطه ای را که انتخاب کرده اید برش نمایید.2- برش کناره : از این دستگاه همانطور که مشاهده می نمایید برای برش اضافات کناری استفاده می شود.دارای دو تیغه و به موازات هم می باشند.و با حرکت روی کار باعث برش نوار اضافی می شود.می توانید بصورت دستی آنرا برای کارهایی با ضخامت های متفاوت تنظیم کنید.همانطور که می بینید جهت حرکت دادن آن هم توسط دو عدد فلش نشان داده شده است.
دستگاه دیگری که در شکل زیر می بینید نیز می توانید از آن برای برداشتن اضافات نوار پی وی سی بعد از چسباندن نوار و همچنین گرفتن اضافات در گوشه ها و کناره های کار استفاده کنید.شکل ها گویای کار این دستگاه می باشد.

نکته : البته ناگفته نماند که این وسایل برای لبه چسبان های پورتابل و دستی و احتمالاً نیمه اتوماتیک استفاده می شود و تمامی این کارها در واحد پردازش دستگاه های اتوماتیک صورت می پذیرد و نیاز به این وسایل نیست و هدف از معرفی این قبیل وسایل برای کسانی است که قدرت خرید دستگاه های گران قیمت را ندارند و اصولاً از اتو برای چسباندن استفاده می کنند.

 

نکته : یک فایل PDF آموزشی جالب از ابراز های جانبی لبه چسبان آماده کرده ایم.این فایل شامل ابزار های بدرد بخوری هست که برای دوستانی که روی لبه چسبون های دستی کار می کنند بسیار مفید است.دوستان عضو با ذکر کد تخصصی می توانند این فایل را از گروه درخواست نمایند.

مطالب در حال بروز رسانی است ...

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     ,   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   . شماره تماس های ما را نیز در بخش تماس با ما بیابید.


برای مشاهده شرکت های ثبت شده به سامانه ثبت فعالان صنعت چوب ایران مراجعه نمایید.

برای آشنایی با نحوه ثبت خود در سامانه از اینجا اقدام نمایید.


Ezdar Crafts

 

 

حاضرین سایت

ما 23 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نقشه سایت