ایز این ابزار بسیار مفید می توانید برای زدن گوشه های کار نوار پی وی سی استفاده کنید.( مخصوصاً اگر از لبه چسبان پورتابل استفاده می کنید و دقت کارتان پایین است ) می توانید از آن برای برداشتن اضافات نوار پی وی سی بعد از چسباندن نوار و همچنین گرفتن اضافات در گوشه ها و کناره های کار استفاده کنید.شکل ها گویای کار این دستگاه می باشد.نکته : ناگفته نماند که این وسایل برای لبه چسبان های پورتابل و دستی و احتمالاً نیمه اتوماتیک استفاده می شود و تمامی این کارها در واحد پردازش دستگاه های اتوماتیک صورت می پذیرد و نیاز به این وسایل نیست و هدف از معرفی این قبیل وسایل برای کسانی است که قدرت خرید دستگاه های گران قیمت را ندارند و اصولاً از اتو برای چسباندن استفاده می کنند.

نکته : یک فایل PDF آموزشی از ابزار های مفید برای برش و اصلاح نوار PVC توسط گروه تهیه شده است.دوستان عضو می توانند از طریق کد عضویت برای این فایل اقدام نمایند.
مطالب در حال بروز رسانی است ...

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     ,   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   . شماره تماس های ما را نیز در بخش تماس با ما بیابید.


برای مشاهده شرکت های ثبت شده به سامانه ثبت فعالان صنعت چوب ایران مراجعه نمایید.

برای آشنایی با نحوه ثبت خود در سامانه از اینجا اقدام نمایید.


Ezdar Craftsحاضرین سایت

ما 352 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نقشه سایت