از انجاییکه اتاق خواب بهترین جا برای استراحت مطلق شماست، پس هر چه قدر بیشتر حساس باشید جواب بهتری خواهید گرفت!. ست کردن وسایل موجود در اتاق خواب با روحیاتتان ، می تواند بهترین نتیجه را در منزل و حتی محیط کاری تان بروز دهد.اینکه وقتی بیدار می شوید چیزهایی را ببینید که دوست دارید از بهترین لحظات زندگی هر کسی محسوب می شود.
به همین خاطر شرکت های سازنده مبلمان،  حساسیت ویژه ای روی سرویس خواب دارند و هر کسی طرح ها و ایده های خود را برای بهترین کارایی و فروش خوب ارائه می دهد.شاید در این میان بسیاری فقط بسازند و کمتر شرکتی پیدا شود که روی طراحی منحصربفرد این قسمت از منزل کار کرده باشد.گروه ازدار قصد پرگویی و یا زیر سوال بردن هیچ گروه و شرکتی را ندارد. بسیاری از این مطالب مفید در مورد انتخاب سرویس خواب را می توانید در اینترنت بیابید و کار گروه در این قسمت ارائه نکات کلیدی و مهم برای شماست تا هوای جیبتان را بیشتر داشته باشید و بدانید که چه می خرید و چقدر می خرید.انتخاب با شما !.

امروزه باپیشرفت تکنولژی و خصوصاً با روی کار آمدن دستگاه های سی ان سی و وکیوم، دیگر بسیاری از نارسایی هادر این زمینه حل شده است. طرح های سرویس خواب ( از تاج گرفته تا پایه تختخواب) با استفاده از نرم افزارهایی نظیر آرتکم در کامپیوتر طراحی شده و برای برش به دستگاه سی ان سی ارسال می گردد. بعد از برش، روکش های زیبا در طرح ها و رنگ های مختلف روی قطعات مبل وکیوم می شود و بعد از اسمبل کردن به نمایشگاه ها برای فروش فرستاده می شود.
 
برای تخت خواب ها دونوع دسته بندی  الف- از نظر جنس    ب- از نطر کاربرد  داریم. 

الف- جنس بیشتر این سرویس ها از ام دی اف و کمتر چوب می باشد. یک روکش ملامینه و یا وکیوم روی آن می کشند و در برش های مختلف در بازار عرضه می گردد.

ب - از نقطه نظر کاربردی هم به دسته بندی های زیر تقسیم می شوند :
1- تخت خواب تاشو
2- تخت خواب متحرک
3- تخت خواب طبقاتی
4- تخت خواب کاناپه

نکته : شاید تخت خواب های فلزی و یا بادی و غیره هم داشته باشیم که در سرویس های چوب نمی گنجد.


نکات کلیدی در انتخاب سرویس خواب :

در انتخاب یک سروس خواب مناسب یکسرس مسائل مهم است و باید حتماً لحاظ گردد و یکسری ملاحظات دیگر سلیقه ای است و شما می توانید آنطور که می پسندید خریده و یا چیدمان آنرا انجام دهید.در اینجا ما نکات مهم و کلیدی را فونت پر رنگ برایتان نمایش داده ایم و برخی نکات دیگر را که مهم و تا اندازه ای سلیقه ای برایتان آورده ایم.


  
************************************************************************ 
 
************************************************************************

************************************************************************

************************************************************************
  


با این توضیحات ، گروه ازدار یک دسته بندی علمی از مبله کردن اتاق خواب ارائه داده است که به شرح زیر می باشد. لوازم مورد نیاز برای اتاق خواب شامل :
  • سرویس اتاق خواب : 

الف – تخت خواب که خود نیز شامل انواع تخت های یک نفره و دو نفره و چند نفره در اندازه های بزرگ و کوچک ، تخت خواب تاشو ، میزهای تخت خواب و پاتختی، میزهای زیر تخت و باکس های کنار تخت  و ... ب- کمد و قفسه اتاق خواب شامل : دراور ، کمد لباس ، آویزهای لباس ، قفسه های روی دیوار و ...

نکته : به این قسمت از مبلمان می توانید مواردی از تشک خواب ، روکش ها و پارچه های تختخواب، میز و آینه آرایش، و سیستم روشنایی را نیز بیفزایید که در بحث دکوراسیون به آن خواهیم پرداخت

       مطالب در حال بروز رسانی است ...

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     ,   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   . شماره تماس های ما را نیز در بخش تماس با ما بیابید.


برای مشاهده شرکت های ثبت شده به سامانه ثبت فعالان صنعت چوب ایران مراجعه نمایید.

برای آشنایی با نحوه ثبت خود در سامانه از اینجا اقدام نمایید.


Ezdar Crafts

حاضرین سایت

ما 259 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نقشه سایت