دستگاه سوراخ زن دارای انواع مختلف و برای مصارف بزرگ و کوجک طراحی شده است.تعداد سوراخ هایی که در یک زمان تولید می کند می تواند عامل مهمی در انتخاب دستگاه باشد.

نکته 1 : در انواع اتوماتیک آن این کار با تنظیمات پیشرفته صورت می گیرد.دستگاه دارای یکسری مته هایی بصورت عمودی و افقی می باشد که با یک فاصله از هم قرار دارند.فاصله این متهها نیز در انتخاب دستگاه مهم است.هر چند می توان آنها را تنظیم و جابجا کرد.

نکته 2 : حداکثر عمقی که سوراخ می کند و همچنین حداکثر ضخامت قطعه نیز بسیار مهم است.

نکته 3 : تعداد و سرعت چرخش مته ها را باید در نظر داشته باشید.اگر کارهای با حجم پایین دارید دستگاهی با مته های کمتر انتخاب کنید چون در قیمت نهایی دستگاه موثر است.

نکته 4 : در انتخاب یک دستگاه سوراخ زن باید آپشن هایی مانند ولتاژ ورودی دستگاه ( بسته به حجم کار شما و برق کارگاه شما) ، اینکه دستگاه شما چند آمپر باشد ( استاندارد آن 25 آمپر می باشد و امکان دارد برای دستگاهه ای کوچک تر کمتر باشد) ، قدرت دستگاه ( بر حسب کیلو وات ) ، و اینکه دستگاه با چه فرکانسی کار می کند ( برای دستگاه های بزرگتر این مقدار بیشتر است ) ، طول و عرض و وزن دستگاه را نیز در نظر بگیرید.

در زیر یک سوراخ زن تقریباً حرفه ای را با اجزای تشکیل دهنده آن برایتان به نمایش گذاشته ایم.مطالب در حال بروز رسانی است ...

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     ,   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   . شماره تماس های ما را نیز در بخش تماس با ما بیابید.


برای مشاهده شرکت های ثبت شده به سامانه ثبت فعالان صنعت چوب ایران مراجعه نمایید.

برای آشنایی با نحوه ثبت خود در سامانه از اینجا اقدام نمایید.


Ezdar Crafts


حاضرین سایت

ما 69 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نقشه سایت