همانطور که در کتاب آموزش سی ان سی بدان اشاره شد از پروب برای اندازه گیری دقیق و قرار دادن اسپیندل روی ماده مورد نظر برای ماشین کاری استفاده می گردد.

دارای سنسوری است که در اثر برخورد با ماده مورد نظر چراغ آن روشن می شود و شما می توانید نقطه رفرنس محور Z را از این طریق بررسی نمایید.در مورد رفرنس گیری و روش های آن در ضمیمه های کتاب آموزش سی ان سی توضیح داده شده است. یک نمونه از رفرنس گیری در دستگاه های Syntec چینی هم در ضمیمه آموزش کار با سینتک توضیح داده شده است.
نمای روبرو و پشتی پروب به همراه کابل اتصال و کابل مبدل برای اتصال به کنترلر

 

از انجاییکه این قطعه از قطعات ورودی اطلاعات به کنترلر محسوب می شود برای تنظیمات آن باید از منوی Ports & Pins روی گزینه Input signal را انتخاب نمایید.تیک Active Low آنرا نیز فعال نمایید.در این باره در ضمیمه ماخ3  که به همراه کتاب CNC تقدیم می گردد توضیحاتی داده شده است.

نحوه دسترسی به آن در منوی اصلی ماخ3 از طریق منوی 3D Probing و گزینه های زیرمجموعه آن است.می توانید از طریق یک راهنما ( که در شکل پایین نشان داده شده است) و یا از طریق یک نقطه مرکز ( به اصطلاح مرکز حفره) این کار را انجام دهید.
مطالب در حال بروز رسانی است ...

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     ,   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   . شماره تماس های ما را نیز در بخش تماس با ما بیابید.


برای مشاهده شرکت های ثبت شده به سامانه ثبت فعالان صنعت چوب ایران مراجعه نمایید.

برای آشنایی با نحوه ثبت خود در سامانه از اینجا اقدام نمایید.


Ezdar Crafts

حاضرین سایت

ما 23 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نقشه سایت