تقریباً تمامی دستگاه های سی ان سی بازار روز دنیا دارای چنین کنترلی هستند تا اپراتور بتواند بهتر و مسلط تر کار کند.در برخی از مدلهای پیشرفته دستگاه های CNC این کنترلر ها بی سیم هستند و در مدل های دیگر با رابط های USB و پارالل به کنترلر وصل می شوند.

به عبارتی می توان گفت که شما تمامی کارهایی روی دکمه های تعبیه شده در رابط کنترلر را می توانید از طریق این کنترل از راه دور انجام دهید.

مطالب این بخش در حال بروز رسانی است .برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید کتاب آموزش CNC را از ما تهیه فرمایید.


دارای منوهایی برای کار روی سرعت محور ها ، تنظیم سرعت اسپیندل، و مدهای مختلف حرکتی سیستم می باشد.مهم ترین آن MPG مد می باشد که برای تعیین مد حرکتی و تنظیمات سرعت موتور ها و اسپیندل و ... ( که در ضمیمه ماخ3 بدان اشاره شده است) بکار می رود.رابط هایی که می توانید از طریق آن به کنترلر وصل شوید که در مدل های جدیدتر عموماً بصورت USB می باشند.
در شکل زیر یک نمومه از کنترل دستی با توضیحات منویی آن آورده شده است.برای تنظیمات آن در ماخ3 باید از طریق منوی Config و زیرمنوی config plugin اقدام نمایید.مونهای F1 و F2 برای نمایش اسکرین های مختلف ( بخش ابزار ها و بخش MDI که در ضمیمه ماخ3 بدان اشاره شده است) را دید و تغییر داد.

مطالب در حال بروز رسانی است ...

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     ,   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   . شماره تماس های ما را نیز در بخش تماس با ما بیابید.


برای مشاهده شرکت های ثبت شده به سامانه ثبت فعالان صنعت چوب ایران مراجعه نمایید.

برای آشنایی با نحوه ثبت خود در سامانه از اینجا اقدام نمایید.


Ezdar Crafts

حاضرین سایت

ما 65 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نقشه سایت