از این دستگاه برای پرس و قابلیت زدن روکش درب و HPL استفاده می شود.نکته 1 : تعداد پیستون هایی که روی کار سوار می شوند می تواند در قیمت نهایی  و همچنین کیفیت کار دستگاه تاثیر داشته باشد.البته باید قطر پیستون ها را نیز در نظر بگیرید.

نکته 2 : سرعت زدن روکش نیز از فاکتورهای مهم است که در کاتالوگ دستگاه باید ببینید و مدنظر داشته باشید.

نکته 3 : از دیگر آپشن هایی که بسیار مهم است فشار دستگاه بر واحد تناژ می باشد که پیستون ها نیز در این زمینه دخیل هستند.فشار بر تن را نیز باید حین خرید دستگاه در نظر بگیرید.

نکته 4 :در مدل های پیشرفته تر دارای دستگاه مانیتورینگ PLC می باشد که شاید منوی فارسی هم داشته باشد.شما می تواند یاز طریق منوهای تعبیه شده در آن و بر اساس نوع روکش فشار را تنظیم کنید.

نکته 5 :فاکتور بعدی در خرید دستگاه تکفاز یا سه فاز بودن آن است که اصولاً کارگاه هایی که چنین دستگاههایی در آن قرا ردارند باید سه فاز باشند!

نکته 6 : ورق صفحه کار اصولاً آلومینیوم است و البته در مدل های قدیمی تر چدنی و فولادی است.

نکته 7 : نکته بعدی در انتهای دستگاه پمپ هیدرولیک و گردش روغن دستگاه است.هر چه گردش بهتری داشته باشد کارایی دستگاه بهتر خواهد بود.
مطالب در حال بروز رسانی است ...

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     ,   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   . شماره تماس های ما را نیز در بخش تماس با ما بیابید.


برای مشاهده شرکت های ثبت شده به سامانه ثبت فعالان صنعت چوب ایران مراجعه نمایید.

برای آشنایی با نحوه ثبت خود در سامانه از اینجا اقدام نمایید.


Ezdar Crafts

حاضرین سایت

ما 80 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نقشه سایت